Tamda směřuje k široké rozmanitosti
CESTOVÁNÍ S TAMDOU, TamdaMedia v čestině, Vaření s Tamdou
author17/06/2021 12:04

Od této chvíle, když vstoupíte do pobočky Tamda Foods v Praze, můžete ihned vidět oblast s čerstvým masem, před sekcí se zeleninou a ovocem. Jedná se o krok k diverzifikaci produktů v obchodech Tamda Group. Prvním krokem je, toto aplikovat v pražské pobočce a následně i v našich pobočkách v ostatních městech.

V posledních letech se Tamda Group rozrostla o téměř čtyřicet tisíc položek zboží, které jsou dostupné jak na našem E-shopu TamdaExpress, tak na našich pobočkách. Od potravin, jako jsou cukroviny, nápoje, koření, rýže, mouka, sušené zboží, konzervy, mražené zboží … až po výrobky pro domácnost, jako jsou drogerie, domácí spotřebiče, dětské zboží jak pro novorozeňata tak pro děti školního věku, hračky, dárky nebo dokonce jídlo pro psi a kočky atd. Vše se prodává jak velkoobchodně pro různé obchody, tak maloobchodně pro jednotlivce.

Od roku 2015 společnost Tamda Foods rozšířila sekci chlazeného zboží, které je velice důležité pro evropský trh. Následně produkty jako je ovoce a zelenina dostali obrovskou podporu jak od vietnamských zákazníků, tak od zahraničních zákazníků kvůli jejich rozmanitosti, bohaté chuti a exotičnosti.

Vedle sekce se zeleninou a ovocem jsme taky přidali sekci s čerstvým pečivem, s téměř 50ti různými druhy pečiva. Toto pečivo pečeme a doplňujeme každý den, od pondělí do neděle.

Nově Tamda nabízí i sekci s čerstvým masem, s více než 30ti druhy masa, včetně vepřové, hovězí a drůbeží. Společnost Tamda tímto doufá že uspokojí všechny potřeby jejich zákazníků. Hmotnost jednotlivých balení se pohybuje od 500g až po 1kg, balené jak vakuově tak ve vaničce, přesně tak, jak to dnešní supermarkety nabízejí. Teplota chladících boxů je vždy mezi 2°C až 8°C, tak aby byla zajištěna maximální čerstvost produktů. Doba spotřeby je tak od 4 až do 5ti dní. Kromě toho Tamda Foods taky nabízí speciální položky pro asijský zákazníky jako jsou: kuřecí pařáty, vepřové ocásky, hovězí ocásky, vepřové kosti, srdce, játra, vepřové pacičky a tak dále.

V budoucnu plánuje společnost Tamda Foods nabízet i různé druhy čerstvých ryb, které budou zde zpracovány a zabaleny podle přísných hygienických požadavků.

Potřebujete kvalitní snídani?

Připravit občerstvení pro vaše děti?

Výživný oběd?

Nebo dokonce připravit večeři s rodinou?

Od teďka najdete vše v Tamda Foods. Vše co potřebujete, na dosah ruky a za tu nejvýhodnější cenu.

(TamdaMedia)

Chia sẻ:
Có thể bạn cũng thích
Tin nổi bật
® 2020-2024 TAMDA MEDIA z.s. Cấm sao chép dưới mọi hình thức nếu không có sự chấp thuận bằng văn bản.
Ghi rõ nguồn TAMDAMEDIA.eu khi phát hành lại thông tin từ website này
pencil