Místa, která byste neměli opomenout při vaší návštěve Saigonu
CESTOVÁNÍ S TAMDOU
author22/01/2022 16:06

Přistáli jste v Saigonu ubytovali jste se, ale nevíte kam teď? Pokud se o Saigon zajímáte, plánujete tam jet a nebo tam dokonce teď jste tak by tento seznam mohl být právě pro vás.

Bakes Saigon

Bakes Saigon váš již při příchodu omámí a naláká svou krásnou vůní, která se line z čerstvě upečených dortů a dalších kouzelných dezertů. Francouzské delikatesy, které jsou připravovány se zručností skutečných mistrů,kteří promění běžnou čokoládu v nezapomenutelný skvost, který je mnohdy škoda jíst. Další plusové body si Bakes Saigon jistě zaslouží za svoje řešení interiéru, které je velmi estetický. A díky tomu se Saigon Bakes zařazuje do našeho seznamu doporučených míst, kde strávit příjemné odpoledne. Jen si nezapomeňte udělat rezervaci, protože tato malebná pekárna bývá mnohdy plná.

Adresa 47 Trần Cao Vân

CTY Kitchen + Bar

Pokud však hledáte něco, co je přímo v centru, kam byste mohli někoho vzít třeba na schůzku, tak je CTY Kitchen + Bar pro vás přímo stvořený. V CTY Kitchen + Bar zažijete asijskou fůzi neobvyklých jídel ale také tradiční techniky přípravy jídla, které mají nádech moderna. Je to příjemné místo, kde můžete v klidu prosedět klidně celý den ve stínu stromů.

Adresa 74 Nguyễn Thị Minh Khai, Phường 6, Quận 3

About Life Coffee Brewers HCM

Skvělá kavárna s příjemnou atmosférou, plná zeleně a květin v které úplně zapomenete, že jste právě v centru Saigonu. Jedním z důvodu, proč je tato kavára tak oblíbená mezi hosty je, že postavení stolů je velmi flexibilní a přizpůsobitelné jakýmkoliv potřebám, které by hosti mohli mít.

Adresa 151b Hai Bà Trưng Phường 6, Quận 3

Belgo Belgian Craft Beer Brewery

Pokud by se vám postesklo po evropské kuchyni, tak je Belgo Belgian Craft Beer Brewery přesně pro vás. Čeká tu na vás plno evropských pokrmů, ke kterým si můžete dopřát pivo s autentickou belgickou recepturou. Tento pivovar je skvělý ke každé příležitosti. Ať už to je schůzka s vaší drahou polovičkou a nebo i obchodní jednání. Belgo Belgian Craft Beer Brewery je díky svému velmi luxusně avšak vkusně vyřešenému interiéru  skvělé místo, kde se sejít a strávit odpoledne či večer.

Adresa 159A Đường Nguyễn Văn Thủ, Đa Kao, Quận 1

The Racha Room

Všichni, kteří již objevovali zákoutí Saigonu, tento podnik už jistě znají. Je to oblíbené místo všech místních, kteří si chtějí po dlouhém a náročném dni odpočinout nad koktejlem a street foodovým jídlem. Dále tato restaurace nabízí velký výběr vín a jiných alkoholických nápojů.  S příjemnou obsluhou a dobrou atmosférou, si The Racha Room určitě zaslouží místo na našem seznamu.

Adresa 105 Xuân Thủy Thảo Điền, Quận 2, Thành phố Hồ Chí Minh, Vietnam

Chia sẻ:
Có thể bạn cũng thích
Tin nổi bật
® 2020-2024 TAMDA MEDIA z.s. Cấm sao chép dưới mọi hình thức nếu không có sự chấp thuận bằng văn bản.
Ghi rõ nguồn TAMDAMEDIA.eu khi phát hành lại thông tin từ website này
pencil