11.2 C
Prague
Friday, April 23, 2021

VIETNAMCI ŠIJÍ PRO ČESKO

- Advertisement -

Po obdržení informací o tom, že české nemocnice a česká zdravotnická střediska se potýkají s vážným nedostatkem ochranných pomůcek, resp. roušek, stovky vietnamských rodin se nadšeně podílely na tomto projektu. Šijí rousky nejen pro nemocnice, ale i pro úřady měst, kde potřebují lidé roušky pro pokračování v každodenních činnostech .

A rádi bychom dodali, že tyto ženy jsou pracující ženy, které každý den jsou na svých nohou v prodejnách, restauracích aj. Pro mnohé z nás se Česká republika stala druhým domovem a přestože ne všichni máme české občanství, stále chceme přispívat a pomoct, i když zanedbatelně.

Přátelé si mají pomáhat!

Prosím sdílejte a posílejte dál!

NHỮNG HÀNH ĐỘNG ĐẸP

BBT TamdaMedia xin phép được tổng hợp và chia sẻ những hình ảnh đẹp trong thời gian qua của cộng đồng người Việt Nam tại đất nước Séc.

Không chỉ là bệnh viện, trung tâm y tế, ủy ban, mà còn những hành động thiết thực hơn như tặng khẩu trang cho các khách hàng, những người cao tuổi quanh vùng. Tất cả những điều đó đã tạo nên một hình ảnh thật đẹp về những con người Việt Nam đang sinh sống tại Séc trong mắt người dân nước sở tại.

Nếu các bạn có các hình ảnh tương tự, xin hãy chia sẻ dưới comment để BBT cập nhật thêm.

Cùng nhau chúng ta sẽ vượt qua!

#vietnamcisijipročesko #Společnětozvládneme

Bình luận nhanh bằng tài khoản Facebook

Đừng quên ấn Thích và Chia sẻ bài viết bạn nhé!

- Advertisement -

Tin mới nhất

- Advertisement -

Tin tức liên quan cùng chủ đề

- Advertisement -

Bình luận nhanh bằng tài khoản Facebook