spot_img

Nejkrásnější pláže Vietnamu dostupné ze Saigonu (Ho Či Minova města)

Ostrov Phu Quoc – jemný písek, palmy, tyrkysové moře. Nenachází se zde tolik turistů jako jinde, ale také tu nejsou památky. Dostupnost letecky, ale vnitrostátní lety jsou velmi levné.

Vung Tau – poměrně komerční pláž s lehátky a slunečníky za poplatek, také s mnoha ruskými turisty. Pohodu zde sice moc nenajdete, ale zato se jedná o nejbližší pláž ze Saigonu, pojedete odtud cca 2 hodiny na jihozápad.

Ho Tram – je o další půlhodinu autem dál než Vung Tau, ale jeho pláže jsou mnohem tišší. Ospalé městečko vstoupilo na turistickou scénu zavedením tramvajové lanovky. Díky své dostupnosti je odděleným světem od ostatních měst ve svém okolí.

Mui Ne – další oblíbené turistické městečko, pláž sice není nejklidnější, ale budete-li chtít, najdete zde opuštěné místo bez turistů. Mui ne je rájem windsurfistů a milovníků vodních sportů. Cesta ze Saigonu sem trvá 5 hodin autobusem nebo kombinací vlaku a auta od Saigonu.

Nha Trang – velice známá sedmi kilometrová pláž, najdete zde několik barů a slunečníků či lehátek za poplatek. Pláž se nachází u města Nha Trang na východě Vietnamu. Dostupnost buď krátký let nebo vlakem ze Saigonu.

Đừng quên ấn Thích và Chia sẻ bài viết bạn nhé!

Tin mới nhất

spot_img

Tin tức liên quan cùng chủ đề

spot_imgspot_img